Bardzo fantastyczna strategia, czyli Total Annihilation

Total Annihilation to gra, która w tym roku świętować będzie swoje dwudziestolecie. Tymczasem najwięksi fajni gatunku przekonują, że gra w żadnym razie się nie starzeje i ma wszelkie predyspozycje ku temu, by przez lata kolejne zachwycać następne pokolenia.

Total Annihilation to gra strategiczna, której akcja przenosi nas do zupełnie odmiennych światów fantastycznych planet. Na ich powierzchni toczone są bitwy, na których przebieg gracz ma olbrzymi wpływ.

Użytkownicy chwalili Total Annihilation za mocne zaangażowanie użytkownika. Total Annihilation to bardzo duży wybór jednostek, łącznie jest ich w grze prawie setka, a także dostępność broni jądrowej. Graczowi zapewniono także możliwość tworzenia jednostek własnych i dołączenia ich do świata Total Annihilation. Użytkownik mógł także kształtować teren, na którym miały toczyć się walki.

Total Annihilation spotkało się nie tylko z akceptacją graczy, ale także recenzentów. Zwracali oni uwagę na oryginalność rozwiązań i samej rozgrywki, dzięki czemu tytuł uplasował się bardzo wysoko na listach najlepszych gier.

Dodaj komentarz