Inwestycja w Xbox one kinect

Xbox one kinect to nadzieja dla rodziców, którzy poddali się w walce z nowymi technologiami i uznali, że nigdy nie ruszą swoich dzieci sprzed komputerów. To właśnie ta konsola została wyposażona w opcje, dzięki którym najmłodsi członkowie rodziny wstali z krzeseł i zaangażowali się w gry sportowe czy taneczne… Cóż z tego, że przed telewizorem…

Jeśli mamy w domu małego komputerowca, rzeczywiście warto zastanowić się, czy dodatkowym domownikiem nie powinien stać się Xbox one kinect. Jeszcze do niedawna był to wydatek ekskluzywny, dzisiaj cena nieco ponad tysiąca złotych przestała być już kwotą zaporową. Sugestią, już raczej dla rodzica – także miłośnika gier – może być fakt, że posiadacze Xbox one kinect bardzo często mają prawo pierwokupu gier spod znaku Microsoftu. Bardzo często są to gry istniejące tylko w wersji konsolowej.

Szczególnym atutem dla osób, które decydują się na zakup Xbox one kinect, jest możliwość rodzinnej rywalizacji. Gry, których sednem jest ruch przed telewizorem, czyli wszelkie rywalizacje sportowe, taneczne, gimnastyczne czy przygodowe na Xboxie sprawdzają się znacznie lepiej niż w rozwiązaniach konkurencyjnych firm. Ponadto jest to produkt pozycjonowany jako zabawka dla całej rodziny – nieprzypadkowo hasło reklamowe promujące Xbox one kinect głosiło, że jest to domowe centrum rozrywki [więcej].

Xbox one kinect opłaca się również osobom preferującym zakupy gier w cyfrowych wersjach. Ostatecznie: ileż można mieć w domu płyt… Gry pobierane przez Xbox ściągają się z maksymalną dostępną prędkością, połączenie zaś jest stabilne, co także jest informacją cenną. Na marginesie trzeba dodać, że gry w wersji cyfrowej będą coraz popularniejsze i coraz bardziej dostępne, do czego Microsoft próbuje zachęcić korzystnymi cenami. Xbox proponuje gry w cenie nie tylko niższej niż wersje płytowe, ale także korzystniejszej niż gry opracowane z myślą o PlayStation.

Ogromną zaletą Xbox one kinect jest wytrzymałość sprzętu. Nie jest on może aż tak wzbogacony gadżetami, dodatkami i funkcjonalnościami jak sprzęt konkurencji, prostota jednak czasami jest większym atutem. Xbox jest sprzętem wytrzymałym i trwałym.

Dodaj komentarz